ПОКРАО ЦРВЕНИ КРСТ У ПЛАНДИШТУ: Ухапшен лопов, однео латпотове и звучник

Јелена Баљак

10. 01. 2023. у 16:50

У НОЋИ између понедељка и уторка покрадене су просторије Црвеног крста у Пландишту.

ПОКРАО ЦРВЕНИ КРСТ У ПЛАНДИШТУ: Ухапшен лопов, однео латпотове и звучник

Фото: Ј. Ј. Баљак

Брзом и ефикасном акцијом, полиција је одмах ухапсила лопова Б. П. (40) из тог места, који је украо два лап-топа, звучник, екстерну батерију и апарат за мерење температуре.

Због ове тешке крађе, Б. П. је одређено задржавање од 48 сати, након чега ће уз кривичну пријаву бити приведен Основном јавном тужилаштву у Вршцу.

Украдени предмети су враћени Црвеном крсту.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

СПРЕМА СЕ НАЈСТРАШНИЈИ УДАР? Американци распоредили авионе, свет дрхти и чека расплет