НАРЕЂЕЊА ДОБИЈАО ДИРЕКТНО ОД ЏОНИЈА СА ВРАЧАРА: Ево ко је Урош Пиперски ухапшен у великој акцији БИА, МУП-а и ТОК-а (ФОТО)
У БЕОГРАДУ је данас ухапшено 17 особа, припадника криминалне групе "Врачарци" која је сарађивала са кавачким кланом на чијем челу је Радоје Звицер, а међу ухапшеним је и Урош Пиперски, који је директна упутства добијао од Николе Вушевића Џонија са Врачара.
Фото: Архива МУП
Они су, како се сумња, организовали убиство Александра Шарца, али и напад на адвоката на Бежанији Арсенија Стефановића прошле године.
Фото: Архива МУП
Подсетимо, у великој акцији МУП-а, БИА и ТОК-а, у којој је јутрос ухапшено 17 особа, ухапшени су "врачарци", који су део екипе коју је формирао Радоје Звицер.
Ухапшени кавчани се терете да су починили три убиства на територији Београда, а на терет им се ставља и пет покушаја убиства.
Осумњичени за убиства Александра Халабрина, Драгана Ристића Чађе и Александра Шарца.
Фото: В. Н.
Планирали су и нападе на највише државне функционере Србије.
Препоручујемо
ПОГЛЕДАЈТЕ: Снимак хапшења Звицерових људи у насељу Степа Степановић (ВИДЕО)
11. 11. 2022. у 10:55 >> 11:18
ВЕЛИКИ СТРАХ ЗАВЛАДАО У ЕВРОПИ Зеленског упозоравају: "Ништа не потписуј"
ЕВРОПСКИ челници потајно саветују украјинског председника Володимира Зеленског да буде опрезан поводом напора Сједињених Држава да постигну мировни споразум са Русијом.
07. 12. 2025. у 08:38
НОВИ ДЕТАЉИ У ИСТРАЗИ, ЗАВРШЕНО ВЕШТАЧЕЊЕ ВОЗИЛА Откривено како је дошло до несреће у којој су погинули Ана Радовић и Александар
ОТКРИВЕНИ су нови детаљи из истраге трагичне саобраћајне несреће у којој су страдали Ана Радовић (20) и Александар Масалушић (37).
07. 12. 2025. у 07:16
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (1)