ОДРЕЂЕНО ЗАДРЖАВАЊЕ СЛАВИЦИ ИЗ ГРОЦКЕ: Она се сумњичи за насиље у породици

Новости Онлајн

27. 10. 2022. у 13:49

СЛАВИЦА Ђ. је лишена слободе након потраге која је за њом била расписана.

ОДРЕЂЕНО ЗАДРЖАВАЊЕ СЛАВИЦИ ИЗ ГРОЦКЕ: Она се сумњичи за насиље у породици

Љ.П.

Подсећамо да је одмах након сазнања за видео-снимак на којем се види како мајка туче уплакано дете, по налогу координатора за родно засновано насиље Вишег јавног тужилаштва у Београду, Друго основно јавно тужилаштво у Београду сазвало ванредни састанак Групе за координацију и предузело све мере у циљу утврђивања свих околности у вези са овим догађајем и заштите малолетног детета.

Два малолетна детета су прегледана од стране лекара током ноћи, након чега су измештена из породице у одговарајућу установу социјалне заштите.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО:

ПОЛИЦИЈА ДОВОДИ КАВЧАНЕ: Почело саслушање осумњичених за планирање убиства Јована Јовановића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (1)

ВЕЧИТИ СКЕПТИЦИ: Ова четири знака су највећи песимисти хороскопа