ТЕШКО ПОВРЕЂЕН МЛАДИЋ, УДАРАЛИ ГА ПЕСНИЦОМ ПО ГЛАВИ: Хапшење у Крушевцу, због туче приведена једна особа

С.Бабовић

26. 10. 2022. у 17:46

ПОЛИЦИЈА у Крушевцу ухапсила је Н.М. (26.) из овог града, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка телесна повреда.

ТЕШКО ПОВРЕЂЕН МЛАДИЋ, УДАРАЛИ ГА ПЕСНИЦОМ ПО ГЛАВИ: Хапшење у Крушевцу, због туче приведена једна особа

Foto:S.Babović

Он се сумњичи да је синоћ око 17,20 часова на паркингу код сале „Соко“, најпре вређао, а затим ударио песницом у главу двадесетчетворогодишњег младића, наневши му тешке телесне повреде.

По налогу Основног јавног тужилаштва у Крушевцу осумњиченом је одређенемо задржавање до 48 сати и он ће уз кривичну пријаву бити приведен тужиоцу.

БОНУС ВИДЕО - МИСТЕРИЈА СКЕЛЕТА КОД НИША: Небојша Милић – Две године без вести о брату, да ли су то његове кости?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

Ко је СУПРУГА Златана Видовића? Упознали се преко посла Слала ми је питања за интервју и...