ПРИВОЂЕЊЕ У НОВОМ САДУ: Ухапшена двојица осумњичених за више од стотину крађа
У НОВОМ САДУ припадници полиције лишили су слободе двојицу мушкараца.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Припадници министарства унутрашњих послова у Новом Саду у сарадњи са Полицијском управом у Сремској Митровици, ухапсили су Н.Р. (27) из Обреновца Н К. (38) са подручја Косова и Метохије, због постојања основа сумње да су починили више од стотину крађа.
Сумња се да су њих двојица крала делове екстеријера, претежно светлосне уређаје са аутомобила на подручју Новог Сада и Београда.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и биће приведени основном јавном тужиоцу у Новом Саду.
БОНУС ВИДЕО:
МЕСТО ЗЛОЧИНА У СУБОТИЦИ: Форензичари у стану у ком је мушкарац убио бившу супругу
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)