ВОЗИЛА 240 КИЛОМЕТАРА НА ЧАС: Девојка (22) искључена из саобрачаја због насилничке вожње
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе саобраћајне полиције, пресретачем су зауставили и искључили из саобраћаја двадесетдвогодишњу девојку која је данас око 11.15 часова на ауто-путу Ниш-Београд код Лапова управљала аутомобилом марке „ауди“ брзином од 240,5 километара на час, на делу пута где је ограничење брзине 130 километара на час.
Фото Танјуг
Против двадесетдвогодишњакиње је поднета прекршајна пријава због насилничке вожње и она ће, по скраћеном поступку, бити приведена судији за прекршаје.
Препоручујемо
ДИВЉАЧКА ВОЖЊА КРОЗ НОВИ БЕОГРАД: На ауто-путу у алкохолисан возио 188 км/х
24. 07. 2022. у 19:01
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (1)