ЗАПЛЕНА 50 КГ ДРОГЕ: Лесковчанин покушао да побегне из возила

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

24. 12. 2021. у 17:41

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, запленили су око 50 килограма марихуане и ухапсили М. З. (1982) из Лесковца, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и спречавање службеног лица у вршењу службене радње.

ЗАПЛЕНА 50 КГ ДРОГЕ: Лесковчанин покушао да побегне из возила

Фото МУП

Полиција је у близини наплатне рампе Врчин зауставила возило „БМВ“ којим је управљао осумњичени и приликом прегледа у пртљажнику пронашла око 50 килограма марихуане, упаковане у пакете.

Приликом заустављања возила он је покушао да побегне, али га је полиција спречила и ухапсила.

Фото МУП

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду.

БОНУС ВИДЕО: Ни после 1000 дана убице Оливера Ивановића нису пронађен

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

И ТРЕБА ДА ВОЛИ МЛАЂЕ, ШТА ЋЕ ЈОЈ ДЕДЕ: Проговориле Дарине комшије - откриле с ким је виђају