УХАПШЕНИ СУСПЕНДОВАНИ ПОЛИЦАЈАЦ И ПРИПАДНИК БИА: Осумњичени да су покушали да принуде власника ресторана да им га прода
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, Сектора унутрашње контроле и Безбедносно-информативне агенције, ухапсили су С. К. (1975), Б. С. (1986), суспендованог полицијског службеника, и М. К. (1971), припадника БИА, сви из Београда, због постојања основа сумње да су извршили кривично дело принуда у покушају на штету једног мушкарца из Пожаревца.
Драган Миловановић
Они се терете да су у периоду од 17. до 22. септембра ове године неколико пута боравили у угоститељском објекту оштећеног и претећи му покушали да га принуде да им прода угоститељски објекат за вишеструко нижу вредност у односу на стварну вредност. Када је оштећени одбио, они су му, како се сумња, саопштили да више угоститељски објекат није његов већ њихов.
Осумњиченима је по налогу Вишег јавног тужилаштва у Пожаревцу одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени овом тужилаштву.
БОНУС ВИДЕО: Хапшење осумњичених за отмицу Беранца у Београду
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)