ЛАЖНИМ ПИШТОЉЕМ ПРЕТИО РАДНИКУ НА ПУМПИ: Полиција ухапсила мушкарца из Владимираца - Заплењено оружје!
ПОЛИЦИЈА Министарства унутрашњих послова у Владимирцима поднела је кривичну пријаву против осамнаестогодишњака из околине Владимираца, због сумње да је учинио кривична дела разбојништво у покушају и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја, кажу у ПУ Шабац.
Фото: Д. Н.
Сумња се да је он, 27. јула ове године, маскиран фантомком и уз претњу реплике пиштоља, од радника једне бензинске пумпе покушао да отме пазар.
У претресу стана и других просторија осумњиченог пронађена је фантомка, као и ручна бомба, 200 грама барута, 400 грама оловних куглица, 59 метака, два бајонета и три оквира за пиштољ.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)