СЛАО ПРЕТЕЋЕ ПОРУКЕ И ТРАЖИО 7.000 ЕВРА: У Београду ухапшен младић осумњичен за покушај изнуде

Ј. Д. Љ.

30. 06. 2021. у 13:43

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду ухапсили су М. М. (1994) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело изнуда у покушају.

СЛАО ПРЕТЕЋЕ ПОРУКЕ И ТРАЖИО 7.000 ЕВРА: У Београду ухапшен младић осумњичен за покушај изнуде

Фото: Д.Н.

Како се сумња, он је са свог мобилног телефона слао више порука у којима је претио оштећеном да ће наудити члановима његове породице и њему, уколико му не исплати новац у износу од 7.000 евра.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он је, уз кривичну пријаву, приведен Трећем основном јавном тужилаштву у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

МИЛШАН ОПЕРИСАЛА КАРЦИНОМЕ: Урађена хитна интервенција - козметичака открила промене