"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Ухапшен председник општине Палилула - Александар Јовичић
САМО неколико сати пошто је министар полиције Александар Вулин казао да у борби против криминала неће бити заштићених и да је председник Србије Александар Вучић одлучан да иде до краја у тој бици - стигла је и прва потврда.
Фото Танјуг
Како Новости незванично сазнају, вечерас је приведен председник београдске општине Палилула и функционер СНС Александар Јовичић!
Фото: ГО Палилула
Александар Јовичић у политику је ушао 2008. године, када је постао члан Српске напредне странке. Председник је омладине СНС, потпредседник Извршног одбора, као и шеф одборничке групе СНС у Скупштини Града Београда.
Након парламентарних избора, одржаних у марту 2014. године, постаје народни посланик на листи Српске напредне странке.
После избора 2016. постао је председник београдске општине Палилула.
Ускоро опширније
Препоручујемо
ЧЕДА ШУТИРА АУТО ДОК ГА ДРЖЕ ПОЛИЦАЈЦИ: Нови снимак инцидента на Новом Београду (ВИДЕО)
03. 06. 2021. у 14:31
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (17)