БЕОГРАД ЈЕ ГРАД СВИХ ЉУДИ: Решавају се проблеми у Маринковој Бари (ФОТО)
ЗАМЕНИК градоначелника Горан Весић обишао је данас са својом покретном канцеларијом Маринкову Бару и разговарао са мештанима о решевању проблема у том београдском насељу.
Фото: Беоинфо
Весић је истакао да је Маринкова бара последњих седмица постала предмет препуцавања појединих политичара који мисле да у том београдском насељу живе грађани другог реда.
– Београд је град свих људи, без обзира на веру, националност и материјалано стање. Београд је и Маринкова бара и Теразије, као и Врачар, Дудовица или Скела. Данас сам на позив становника овог дела престонице дошао да разговарам о решавању проблема који их муче – истакао је Весић.
Он је указао да је на данашњем састанку договорена изградња дечјег игралишта у Маринковој бари, као и решавање дивљих депонија, те одређених проблема са водоводом и асфалтирањем улица.
БОНУС ВИДЕО - ШАПИЋ ПОСЕТИО МЛАДЕНОВАЦ: Проблеме и приоритете градских општина решавати систематски
Препоручујемо
НЕВЕРОВАТНО: Мачак Кефир је толико велики да људи мисле да је пас (ФОТО)
18. 02. 2022. у 15:21
МНОГИ ЈЕ ЗОВУ НАЈЛЕПШИМ СУПЕРМОДЕЛОМ: Синди Крафорд данас прославља 56. рођендан (ФОТО)
20. 02. 2022. у 17:30
ГЛАМУРОЗНО: Завирите на венчање Петра Граша и ћерке Тончија Хуљића (ФОТО)
20. 02. 2022. у 16:06
ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ ОДВОЂЕЊА МАДУРА: Трамп шаље Мадура у логор Гвантанамо! САД ће управљати земљом; Хегсет - Америка се вратила (ФОТО/ВИДЕО)
У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.
03. 01. 2026. у 07:45 >> 19:16
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Провокативни селфи из каде, Аница Лазић мокра до коже (ФОТО)
НА ОБЈАВЉЕНИМ снимцима и фотографијама Аница се најпре појавила у баде-мантилу, опуштена и ненаметљива, да би потом поделила и кадар из каде.
03. 01. 2026. у 11:51
Коментари (0)