НЕВЕРОВАТНО СЛАВЉЕ: После драме на Маракани, цела Звезда у делиријуму
ЦРВЕНА звезда је прошла у четвртфинале Купа Србије у фудбалу после праве драме.
ФК Црвена звезда
Подсетимо, након невероватног меча, Звезде је елиминисала Раднички из Ниша у осмини финала и то бољим извођењем једанаестераца, а утакмицу си обележила два голмана, али и инцидент пред сам крај пенал рулета.
Уследило је огромно славље црвено-белих, које можете погледати у галерији која је пред вама.
Препоручујемо
СТРАВИЧАН ПОЖАР У ФУТОГУ: Ватра гутала све пред собом, фотографије са лица места (ФОТО)
16. 02. 2022. у 11:00
"ДАН СВЕТЛЕЋЕ ЗВЕЗДЕ": Северна Кореја прославила велики празник - 80 година од рођења Ким Џонг Ила (ФОТО)
16. 02. 2022. у 13:50 >> 12:33
РУСКО ЧУДО ОД ДЕТЕТА: Девојчица задивила свет после страшних оптужби за допинг
15. 02. 2022. у 16:30
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (1)