НОВА ЛИЦА МУП-А НА УЛИЦАМА: Од 1. јануара са онима којима је помоћ потребна сваког дана

10. 01. 2022. у 13:00

МИНИСТАР унутрашњих послова Александар Вулин састао се данас са 228 припадника МУП-а који су у Београду ангажовани као позорници, међу њима је 170 нових позорника који су крајем прошле године завршили обуку у Центру за полицијску обуку у Сремској Каменици, а 1. јануара ступили на своју прву дужност.

НОВА ЛИЦА МУП-А НА УЛИЦАМА: Од 1. јануара са онима којима је помоћ потребна сваког дана

Фото: МУП

Министар Вулин је, обраћајући се позорницима, нагласио да је председник Александар Вучић од Министарства унутрашњих послова тражио да улице буду сигурне и мирне, да закон штити подједнако све. Захвалио им се што је њихов избор био да раде као полицајци у заједници, да буду са онима којима је помоћ потребна сваког дана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице

ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице

ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића коју је дао британском новинару Алистеру Кембелу у подкасту "Остало је политика" ударна је вест у руским медијима.

27. 04. 2026. у 22:03

Коментари (0)

Путин је данас отишао код човека који га је учио о биткама, ево шта се тамо десило (ВИДЕО)