БАЈКЕРИ ОБРАДОВАЛИ МАЛИШАНЕ: Пакетићи за децу на болничком лечењу (ФОТО)
МАЛИШАНИ из Дома за децу и омладину ометену у развоју и деца који су у болницама на лечењу добили су данас новогодишње пакетиће.
Фото: З. Јовановић
Традиционална БЈБикерс Мото Деда Мраз акција, која је почела 2007. године, одржана је јуче, после једногодишње паузе.
Мотоциклисти великог срца окупили су се испред Скупштине града и кренули до Сремчице како би однели пакетиће и обрадовали малишане у Дому за децу и омладину ометене у менталном развоју.
Истовремено, Београдска унија мото клубова, 11. годину заредом, обрадовала је малишане који ће, због здравствених проблема, Нову годину дочекати у болничком кревету. Мотоциклисти су припремили пакетиће за 140 деце, која се налазе на лечењу на одељењима онкологије, неурологије, неурохирургије, као и најмлађе који су оболели од церебралне парализе.
Ове године, као и претходне, због пандемије, забрањена је посета болницама, па бајкери нису имали прилику да лично уруче деци пакетиће. Ипак, то није умањило радост малишана, који су им захвалили машући са прозора. Њихов осмех и срећа су највећа награда за ове хумане људе.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)