ЕР СРБИЈИ УРУЧЕНО ПРИЗНАЊЕ ЗА НАЈБОЉУ АВИО-КОМПАНИЈУ У ИСТОЧНОЈ ЕВРОПИ

Ер Србија је другу годину за редом освојила престижно признање за Најбољу авио-компанију у Источној Европи, које додељује амерички магазин Глобал Травелер, чиме је потврдила континуитет врхунског квалитета услуге и изузетног искуства путовања.

ЕР СРБИЈИ УРУЧЕНО ПРИЗНАЊЕ ЗА НАЈБОЉУ АВИО-КОМПАНИЈУ У ИСТОЧНОЈ ЕВРОПИ

Фото: Промо

Награда је додељена на основу више од милион гласова испитаника који су оценили своја путничка искуства у периоду од 12. децембра 2024. до 31. августа 2025. године. Свечана церемонија уручења награда одржана је 17. децембра на Флориди. У име Ер Србије признање је примио генерални директор компаније, Јиржи Марек. Догађају је присуствовао и Георге Петковић, регионални директор Ер Србије за Северну и Јужну Америку.

Фото: Промо

„Већ другу узастопну годину препознати смо као најбоља авио-компанија у Источној Европи. Ово признање потврђује да су наша посвећеност квалитету, континуирана унапређења услуге и брига о путницима видљиви и цењени на међународном нивоу. Ер Србија са поносом представља Србију широм света, а овакве награде додатно нас мотивишу да наставимо да померамо границе и постављамо још више стандарде у авио-индустрији. Посебну захвалност дугујемо нашем тиму, чији професионализам и посвећеност стоје иза сваког успеха“, изјавио је генерални директор Ер Србије, Јиржи Марек.

Фото: Промо

Магазин Глобал Травелер већ више од две деценије важи за једно од најрелевантнијих мерила изврсности у глобалној туристичкој и авио-индустрији. Њихова годишња анкета ослања се на мишљења искусних путника, међу којима доминирају пословни путници и корисници премијум услуга.

Фото: Промо

Добитници признања објављени су у децембарском издању часописа Глобал Травелер, док је свечана додела награда окупила представнике водећих светских авио-компанија и туристичких брендова. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени