Моја Кравица добитник признања „Мој избор“ и „Миљеник потрошача“ у оквиру кампање Најбоље у Србији
БРЕНД Моја Кравица освојио је признања „Мој избор“ и „Миљеник потрошача“ у оквиру кампање „Најбоље у Србији“, као најбољи бренд и најбољи домаћи производ у категорији „Млеко и млечни производи“.
Foto: Vidoje Manojlović
Моја Кравица поново је доказала да је била и остала омиљени породични бренд и симбол за квалитет без компромиса, који је већ деценијама неизоставни део сваког дома и сигуран избор за децу и целу породицу.
- Изузетна нам је част што су потрошачи поново препознали наш труд и доделили ова значајна признања бренду Моја Кравица. Ова награда је потврда квалитета који траје деценијама и доказ да бренд Моја Кравица представља здравље, радост и традицију. Наставићемо, као и до сада, да оправдавамо поверење потрошача и да кроз наш рад негујемо породичне и традиционалне вредности - изјавила је Марија Маловић, регионална менаџерка комуникација и корпоративних послова компаније Имлек.
Удружење „Моја Србија“, у сарадњи са Центром потрошача Србије и Градом Београдом, организује доделу признања „Мој избор“ за најомиљеније домаће производе и брендове од 2010. године, у циљу промоције и подршке развоју домаће производње. Више од 2000 испитаника из свих делова земље учествује у одабиру најбољих производа путем интернет анкета, а у конкуренцији се сваке године нађе више од 1500 домаћих производа и брендова.
Препоручујемо
ПЕТИНА КОМПАНИЈА У ЕУ КОРИСТИ ВЕШТАЧКУ ИНТЕЛИГЕНЦИЈУ: Ова земља је на челу листе
11. 12. 2025. у 17:43
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: До 16 часова предато 110.792 захтева за легализацију
11. 12. 2025. у 16:05
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)