СКОК КРИПТОВАЛУТА: Биткоин порастао за 1,75 одсто на скоро 98.000 €, итиријум за 2,19 одсто на 3.036 €

ВРЕДНОСТ биткоина (BTC) је у 15.15 часова на највећој светској берзи криптовалута Бајненс порасла за 1,75 одсто на 97.819,26 евра.

СКОК КРИПТОВАЛУТА: Биткоин порастао за 1,75 одсто на скоро 98.000 €, итиријум за 2,19 одсто на 3.036 €

Фото Pixabay free images

Укупан обим трговине биткоинима у последња 24 сата је био 55,38 милијарди евра.

Индекс страха и похлепе (Fear and Greed Index) за биткоин се данас налази на нивоу 72 у категорији "похлепа", а то показује да је расположење улагача и даље добро.

Раст биткоина је позитивно утицао и на већину других главних криптовалута.

Вредност итиријума (ETH) је порасла за 2,19 одсто на 3.036,17 евра, а вредност бајненс коина (BNB) за 1,75 одсто на 642,97 евра.

Криптовалута солана (SOL) је скочила за 1,93 одсто на 225,23 евра, а аваланш (AVAX) за 0,78 одсто на 32,22 евра.

Телеграмова криптовалута тонкоин (TON) се данас продаје за 4,68 евра, што је отприлике за 1,43 одсто мање него јуче.

Данас се највише тргује биткоином, итиријумом и риплом (XRP).

Највећи раст тренутно бележе крипто валуте D,SPELL и TKO.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН МОЖЕ ДА БУДЕ ЗАДОВОЉАН Руска војска рапортирала: Потпуно контролишемо небо изнад Константиновке

ПУТИН МОЖЕ ДА БУДЕ ЗАДОВОЉАН Руска војска рапортирала: Потпуно контролишемо небо изнад Константиновке

РУСКЕ јединице су успоставиле потпуну контролу над ваздушним простором у Константиновки у самопроглашеној Доњецкој Народној Републици, изјавио је командир чете 2. батаљона 1465. мотострељачког пука Јужне групе снага, позивног знака "Грек".

13. 07. 2026. у 16:33

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите