САЈАМ ПРИВРЕДЕ СА 120 ИЗЛАГАЧА: Прилика и за запошљавање - 20 фирми ће понудити 450 слободних радних места
ОПШТИНА Стара Пазова и Регионална привредна комора Сремског округа уз подршку Развојног фонда Војводине најављују 17. Регионални сајам привреде, који ће се одржати 26. и 27. септембра у простору Комплекса спортско-рекреативних базена у Новој Пазови.
Општина Стара Пазова
Овај традиционални сајам окупља привреднике, стручњаке и посетиоце из Србије и региона, пружајући јединствену прилику за умрежавање, представљање најновијих пословних достигнућа, развој пословних сарадњи и проналазак нових радних места.
Пратећа манифестација другог дана овогодишњег Регионалног сајма биће и сајам запошљавања, који пружа компанијама прилику да понуде нова радна места и привуку квалитетне кадрове. Више од 20 успешних компанија представиће своје понуде за запошљавање, са преко 450 слободних радних места, отварајући врата свим заинтересованим посетиоцима.
Препоручујемо
САВЕТИ ЗА ПОВРТАРЕ: Списак поврћа најбољег за складиштење - свежина и до 12 месеци
25. 01. 2026. у 21:08
ПРОВЕРИТЕ СИТНИШ ДО КРАЈА МЕСЕЦА: НБС пушта у оптицај нове коване динаре
25. 01. 2026. у 21:06
БРАЗИЛЦИМА САД БЛИЖИ НЕМЦИ НЕГО АМЕРИКАНЦИ: Како је Трамп повезао Бразил и Немачку?
25. 01. 2026. у 19:54
НАФТА ОДЛАЗИ У ЗАБОРАВ: Шта ће обликовати будућност глобалне економије?
25. 01. 2026. у 19:53
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)