СРБИЈА ПОСТАЛА УВОЗНИК РАДНЕ СНАГЕ: Међународни скуп социјално-економских савета
01. 12. 2022. у 21:43
СОЦИЈАЛНО-економском савету Србије треба давати све већи значај, како би влада заједно са послодавцима и синдикатима ишла ка што већем степену остваривања државе благостања, рекао је Никола Селаковић, министар за рад на међународној конференцији социјално-еконосмких савета која се одржава у Београду.

Фото: Танјуг
- Наша држава се озбиљно променила о чему говори драстично смањење стопе незапослености, па смо од земље која је имала проблем да упосли своје раднике постали увозник радне снаге - навео је Селаковић.
Председница Међународне асоцијације СЕС, Лидија Михејева истакла је велики значај ових савета за заштиту права запослених у свету:
- Као представница Русије очекујем да ћемо допринети јачању билатералних односа Србије и Русије у овој области.

ИМАМ ПЕТОРО ДЕЦЕ, ОСТАЈЕМ НА СВОМ ОГЊИШТУ: Отац рањеног Бобана - Албанци су јутрос наставили са провокацијама
СИН ми је добро, ушили су му рану али је још у болници. Иако је полиција ухапсила сву тројицу нападача, двојицу малолетника су пустили а оног старијег од 46 година су задржали. Страшно је то што су мог сина, који уопште није проблематичан, напали из чистог мира док је шетао пса.
04. 02. 2023. у 11:56

"ПОГЛЕДАЈТЕ С КАКВИМ ЛАЖОВИМА ИМАМО ПОСЛА" Вучић показао срамну фото-монтажу коју представници опозиције деле по друштвеним мрежама (ФОТО)
- ПОГЛЕДАЈТЕ са каквим болесним лажовима имамо посла, погледајте, поштовани грађани, чиме се баве и то већ 30 дана, рекао је председник Србије Александар Вучић, показујући јавности фото-монтажу фотографијe на којој се он наводно грли са Аљбином Куртијем, а коју је Срђан Миливојевић из ДС делио на друштвеним мрежама.
03. 02. 2023. у 14:22

ИЗМАСАКРИРАЛИ ДЕТЕ (11) НА ГРОБЉУ: Крвна освета - баба Вишња стигла из ЦГ и пратила га месецима, чак га је и мазила у крилу
СЛУЧАЈ из седамдесетих година прошлог века у Зеници остао је забележен као један од бруталнијих злочина у историји СФР Југославије.
02. 02. 2023. у 21:00
Коментари (0)