"ЦЕНУ СТРУЈЕ ЈОШ НИСМО ПОВЕЋАЛИ": Председник Вучић о електричној енергији, грејању и енергентима
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић налази се у Норвешкој, одакле се, из Осла, обратио јавности. Говорио је о актуелним темама и дотакао се цене струје.
Фото АП
- Имаћемо довољно струје и гаса, довољно топлих станова и кућа, а цену струје још нисмо повећали - нагласио је он.
- Покажите ми земљу у којој је било тако мало повећање струје. Па онда рачуне из Британије, Аустрије... Држава на сваки начин је преузела терет на себе. За нас је важно што држимо јако ниску цену гаса и струје и за привреду, то је наш начин да их субвенциошемо. То су добри резултати и добре вести - рекао је Вучић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ СЕ ОБРАТИО ИЗ ОСЛА: Председник говорио о енергентима, предстојећој зими и свим најважнијим темама за Србију
28. 11. 2022. у 22:00 >> 22:40
РИЈАД УПОЗОРАВА: Ако дуже трају поремећаји у Ормузу последице могу бити катастрофалне
10. 03. 2026. у 11:16
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (8)