900.000 ПРИЈАВЉЕНИХ: Помоћ државе младима од 100 евра
МИНИСТАР финансија Синиша Мали објавио је да се данас до 15 часова пријавило 900.000 младих за новчану помоћ у износу од 100 евра.
Фото: Принтскрин
- Данас до 15х укупно се 900.000 младих пријавило за новчану помоћ у износу од 100 евра. Пријаве путем портала Управе за трезор, на адреси идп.трезор.гов.рс, су и даље у току, а трају до 30. јануара. Подсећамо да корисници новчане социјалне помоћи не треба да се пријављују, односно да су аутоматски пријављени. Право на ову помоћ имају млади од навршених 16 до навршених 29 година, са држављанством Републике Србије и пребивалиштем у нашој земљи - написао је Мали на Инстаграму.
Препоручујемо
БРИТАНИЈА У ЕНЕРГЕТСКОМ КОЛАПСУ: Возачи остају без горива, пумпе пресушиле
21. 03. 2026. у 14:51
НОВЕ ОЛАКШИЦЕ ЗА ПОЉОПРИВРЕДНИКЕ: Измењен правилник - ево ко ће све имати користи
21. 03. 2026. у 14:02
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)