У УПРАВИ ЗА ТРЕЗОР ПЛАЋАЊЕ ПОРЕЗА БЕЗ ПРОВИЗИЈЕ: Рок за плаћање треће рате до 16.августа
УПРАВА за трезор Министарства финансија омогућила је пореским обвезницима брзо плаћање пореза на имовину без провизије у оквиру мреже од 34 филијале и 110 експозитура у готово сваком месту у Републици Србији.
Фото Ж. Кнежевић
Трећа рата пореза доспева на наплату 16. августа 2021. године.
Поред пореза на имовину, Управа за трезор је пружила и могућност плаћања осталих рачуна и дажбина потпуно бесплатно или уз најнижу провизију.
Управа за трезор настоји да својим пословањем излази у сусрет потребама грађана и привреде, уз стварање услова за максималне уштеде времена и новца приликом плаћања.
Препоручујемо
ВАЖАН ПОДСЕТНИК ЗА ГРАЂАНЕ: Ево које све порезе треба платити у августу
03. 08. 2021. у 10:11
СТАЈАЊЕ У РЕДУ ИЛИ ПЛАЋАЊЕ ОД КУЋЕ? Услуге електронског банкарства више нису бесплатне
11. 08. 2021. у 08:49
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)