ГАГА АНТОНИЈЕВИЋ: Неки нису смели, други нису могли, Вучић је могао и смео!
21. 02. 2021. у 13:51
РЕДИТЕЉ филма "Дара из Јасеновца" Предраг Гага Антонијевић изјавио је, гостујући на ТВ Прва, да 75 година нико није смео да финансира филм о Јасеновцу све док се није појавио председник Србије Александар Вучић.
Повезане вести
СРБОСЈЕК: Оружје којим су усташе клале Србе у хрватским логорима, у Јасеновцу се такмичили ко ће за ноћ заклати више људи
СРБОСЈЕК је име врсте ножа којим су клани логораши хрватских концентрационих логора током Другог светског рата.
21. 02. 2021. у 14:02
ДАН ПОСЛЕ ПРЕМИЈЕРЕ НА РТС: Погледајте реакције Твитераша на филм "Дара из Јасеновца"
ФИЛМ "Дара из Јасеновца" који је синоћ премијерно приказан на РТС-у изазвао је бројне реакције код публике широм региона, а утисци о овом филмском остварењу се ни данас нису слегли.
21. 02. 2021. у 13:55
ОВО ЈЕ ЖЕНА КОЈА ЈЕ СПАСИЛА ДАРУ ИЗ ЈАСЕНОВЦА: "Новости" су је сачувале од заборава
У ФИЛМУ "Дара из Јасеновца" Дару спасава Диана Будисављевић, о чијем херојском подвигу су "Новости" писале још 1988. године.
21. 02. 2021. у 12:28
УЛОГА ГЛАВНОГ ЏЕЛАТА У "ДАРИ ИЗ ЈАСЕНОВЦА": Алиса тумачи улогу Наде Шакић која је уживала у мучењу и убијању Срба! (ВИДЕО)
ФИЛМСКО остварење редитеља Предрага Гаге Антонијевица "Дара из Јасеновца" подигло је велику прашину како код нас тако и у свету, чак и пре самом приказивања. Премијерно емитовање код нас на РТС-у, филма који говори о страдању Срба, Јевреја и Рома у логору Јасеновац изазвало је велики пажњу на друштвеним мрежама.
21. 02. 2021. у 13:41
ШЕШЕЉ О "ДАРИ ИЗ ЈАСЕНОВЦА": Часне сестре су некада биле окрутније од усташа, убијале су и децу, иза злочина стајала католичка црква
ПРЕДСЕДНИК Српске радикалне странке Војислав Шешељ коментарисао је данас премијеру филма “Дара из Јасеновца” у чијем фокусу се налазе брутални усташки злочини за време злочиначке НДХ.
21. 02. 2021. у 11:36
ТАЈНА КОЈУ КРИЈЕ УЛОГА ДАРИНОГ БРАТА: Малени Буде освојио је срца широм региона, а глуми га не једна већ три бебе
МАЛА Дара и њена љубав и пожртвованост којима је проткан филм "Дара из Јасеновца" ганула је људе широм региона који су јој поручили да је права хероина.
21. 02. 2021. у 10:09
Најновије из рубрике
КО НЕ ОПРОСТИ НА ДАН СВЕТОГ КАЛИНИКА, НОСИ ТЕРЕТ ЦЕЛЕ ГОДИНЕ: 3 правила која се сутра не смеју заборавити
СРПСКА православна црква и њени верници у уторак 11. августа обележавају спомен на Светог мученика Калиника, светитеља који је због непоколебљиве вере прошао кроз страшне муке, али и чији живот остаје сведочанство о чуду које је задивило чак и његове џелате.
10. 08. 2026. у 22:03
ИЗВУЧЕН ЛОТО ЏОКЕР: Ево колико је новца освојио
У 63. КОЛУ Лото 5 игре извучен је интернет добитник Џокера, саопштила је вечерас Државна лутрија Србије.
10. 08. 2026. у 21:51
ВИКТОР СТИГАО НА АРКТИК: Ученик из Србије допловио до Северног пола на атомском ледоломцу
ВИКТОР Франолић из Србије, финалиста пројекта „Ледоломац знања“ учествује у експедицији до Северног пола на руском атомском ледоломцу „50 година Победе“.
10. 08. 2026. у 19:17
3 ДАНА У КОМИ: Чистио димњак код Ваљева, ујели га стршљени - осетио стезање у грудима, па гушење, а онда је изгубио свест
ДОЛАСКОМ топлијих дана почела је и сезона стршљена, а њихов убод може имати озбиљне, па и смртоносне последице. То је на сопственој кожи осетио 58-годишњи Слободан Пантелић из околине Ваљева, који је након два убода завршио у болници и три дана провео у коми.
10. 08. 2026. у 11:17 >> 17:46
Задовољни клијенти потврђују значај осигурања викендица на Копаонику, Гочу и Голији
ВИКЕНДИЦА на планини је место за одмор, али и имовина која током целе године може бити изложена пожару, олуји, удару грома, изливању воде или крађи. Управо зато "Дунав осигурање" и ове године спроводи акцију осигурања викендица и апартмана - осим на Копаонику, од сада и на Гочу и Голији, уз 10 одсто попуста и могућност плаћања премије на рате.
10. 08. 2026. у 16:00
Коментари (89)