МИСЛИЛИ СТЕ ДА ЈЕ ЗИМИ ДОШАО КРАЈ? Српски метеоролог објавио: Очекује нас најхладнији део ове године!
ЗВОГ високих температура протеклих дана, многи су се понадали да је зими дошао крај и да нас чека право пролеће. Међутим, време ће нас поново изненадити, јер нас очекује јесење време са честом кишом.
Фото: Д. Балшић
Наиме, познати српски метеоролог Ђорђе Ђурић објавио је данас на свом Фејсбук профилу какво нас време очекује наредних дана, али и да ће након 12. фебруара уследити најхладнији део зиме.
- До четвртка нас очекује јесење-пролећно време са честом кишом. Од петка максималне температуре испод 0°Ц (ледени дани) и углавном суво време. Уколико се данашњи прорачуни остваре, након 12. фебруара очекује нас најхладнији део овогодишње зиме - написао је Ђурић.
Препоручујемо
ЧЕКА НАС ТЕМПЕРАТУРНИ ШОК: На снази наранџасти метеоаларм, у среду из минуса у плус 15!
18. 01. 2021. у 07:08
ЛЕДЕНО ВРЕМЕ НАРЕДНИХ ДАНА: Ево када ће скочити температуре, стигла нам је права зима
16. 01. 2021. у 07:10
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (1)