ЈОШ ЈЕДАН ГРАД У СРБИЈИ ПРОГЛАСИО ВАНРЕДНУ СИТУАЦИЈУ
ГРАД Смедерево данас поподне прогласио је вандрену стуцију.
Архива Новости
- Проглашава се ванредна ситуација на територији града Смедерева због елементарне непогоде проузроковане ширењем епидемије заразне болести COVID-19, на територији града Смедерева, наводи се у саопштењу Градског штаба за ванредне ситауције.
За сада нису донете нове мере.
Према извештају Завода за јавно здравље Пожаревац, на основу резултата ПЦР и антигенских тестова, који се раде од почетка ове недеље, у Смедереву је регистрован 81 нови случај корона вируса.
Ускоро опширније
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)