ОСТАНИТЕ КОД КУЋЕ ДО ПОНЕДЕЉКА: Др Кон се обратио становницима престонице драматичном поруком

Новости онлине

30. 10. 2020. у 17:43

ЧЛАН Кризног штаба за борбу против ковида-19, епидемиолог др Предраг Кон апеловао је данас на Београђане да током викенда остану код куће.

ОСТАНИТЕ КОД КУЋЕ ДО ПОНЕДЕЉКА: Др Кон се обратио становницима престонице драматичном поруком

Фото: Анђела Стевановић

Он је на свом Фејсбук профилу упутио позив становницима главног града да избегавају места на којима могу да се заразе.

- Београђани... не идите у места заражавања! Останите код куће преко викенда - написао је Кон.

Подсетимо, Београд последњих дана бележи рекордан број заражених. Само данас, од 1.545 нових случајева корона вируса, у Београду је регистровано чак 796 случајева.

Како је јуче рекао др Кон полицијски час за сада "није на дневном реду", али није искључио рестрикције у Београду. Напоменуо је да болнице још нису толико попуњене, да би дошло до увођења ове мере.

- У Београду из дана у дан имамо повећање, и то не мало, али у остатку Србије, осим у Крагујевцу, то није тако. Можда ће прво доћи до одређених рестрикција за Београд - рекао је јуче др Кон.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ИСТОРИЈСКА ОДЛУКА! Мечеви имају ЧЕТВРТИНЕ на Светском првенству у фудбалу у Америци, Канади и Мексику!