ОНИ ЗАУЗИМАЈУ ВОДЕЋЕ МЕСТО У РЕГИОНУ: Министар Стефановић посетио Управу криминалистичке полиције ПУ за град Београд

Андријана Нешић

13. 10. 2020. у 14:39

Потпредседник Владе Републике Србије и министар унутрашњих послов Небојша Стефановић изјавио је данас да су припадници Управе криминалистичке полиције Полицијске управе за град Београд у последњих пар месеци показали изузетну ефикасност и истакао да заузимају водеће место у региону по решавању најтежих кривичних дела.

ОНИ ЗАУЗИМАЈУ ВОДЕЋЕ МЕСТО У РЕГИОНУ: Министар Стефановић посетио Управу криминалистичке полиције ПУ за град Београд

Фото: МУП

Стефановић, који је посетио Управу криминалистичке полиције ПУ за град Београд, нагласио је да су припадници ове Управе резултатима и радом послали јасну поруку грађанима Србије да су безбедни и да њихова полиција брине о њима свакога дана.

Министар је указао да данас сви могу да виде константан напредак у опремању и модернизацији полиције истакавши и важност увођења нових информатичких и техничких система у рад.

- Нови систем који ће се користити на возилима, како криминалистичке полиције, тако и Интервентне јединице 92, а који подразумева савремене камере које омогућавају директну претрагу таблица возила која су под потрагом, олакшаће посао припадницима полиције, убрзаће њихов рад и повећати ефикасност - најавио је Стефановић.

Министар се захвалио свим припадницима Полицијске управе за град Београд на пожртвованом даноноћном раду који је, како је рекао, допринео да наше улице буду безбедне, деца сигурна и да се заплене наркотика стално повећавају.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих