ПОЧЕО ЈЕ ТРЕЋИ ТАЛАС: Доткор Кон указао на могући сценарио у наредним недељама (ВИДЕО)
12. 10. 2020. у 11:19
БЕОГРАД је у току прошле недеље ушао у треће повећање заражених корона вирусом или почетак трећег таласа и тешко је веровати да ће то да се заустави и врати на оно стање од пре неколико недеља, каже епидемиолог Предраг Кон.
Повезане вести
ДР БОРОВИНА БОЈОВИЋ ОТКРИЛА КАКВО ЈЕ СТАЊЕ АМФИЛОХИЈА: Управо сам обавила редовну визиту - митрополит је стабилно, витални параметри уредни
ДР ЈЕЛЕНА Боровинић Бојовић, начелница пулмолошке клинике КЦЦГ изјавила је за портал Митрополије црногорско-приморске да је здравствено стање митрополита Амфилохија и вечерас стабилно, а витални параметри уредни.
11. 10. 2020. у 21:50
ЕПИДЕМИОЛОГ КОН: Упркос препорукама екстремно ретко ношење маски на отвореном
НОШЕЊЕ маски на отвореном простору екстремно је ретко, упркос препорукама да се то чини како би се смањила циркулација и потенцијал корона вируса, написао је данас на Фејсбуку епидемиолог Предраг Кон.
11. 10. 2020. у 20:27
КОНОВ КОЕФИЦИЈЕНТ ДРАСТИЧНО СКОЧИО! Најновије корона бројке за Србију забрињавају, а струка има посебно упозорење за Београд
ПРОЦЕНАТ заражених у односу на број тестираних је знатно већи од оног који указује на мирну ситуацију.
11. 10. 2020. у 17:42
РУСКИ ЕКСПЕРТ УПОЗОРИО СВЕ: Ако ово допустите, ни маска вас неће спасити!
БИВШИ главни лекар Русије, посланик Државне думе Генадиј Онишченко сматра да рестриктивне мере у вези са пандемијом корона вируса не би требало да буду оштре, већ „адекватне“.
11. 10. 2020. у 13:53
ЦРНА ПРОГНОЗА РУСКОГ ЕКСПЕРТА ЗА КОРОНУ: Ево шта следи за недељу дана
ДОКТОР медицинских наука, вирусолог Анатолиј Аљтштејн приметио је да би пораст броја случајева корона вируса у Русији могао да достигне врхунац за недељу дана.
11. 10. 2020. у 12:19
Најновије из рубрике
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ВЕРУЈЕ СЕ ДА СУ ЊЕГОВЕ МОШТИ ЧУДОТВОРНЕ: Сутра славимо свеца који је будио у људима "божанску светлост"
СРПСКА православна црква и њени верници 25. марта обележавају празник Преподобног Симеона Новог Богослова - светитеља кога народ памти као благог, тихог и богоугодног човека.
24. 03. 2026. у 22:16
ОДЛОЖИО БОМБАРДОВАЊЕ Ово је француски мајор који је Србима открио планове НАТО агресије: "Опет бих исто - то је био криминал и ратни злочин"
"НИМАЛО не жалим због онога што сам урадио. Напротив. Када се ујутро погледам у огледало док се бријем, нема разлога било чега да се стидим. Све бих исто поновио, без обзира на цену коју сам платио."
24. 03. 2026. у 21:30
ДАН КАДА ЈЕ ГРЧКА БИЛА СРБИЈА: Четврт века од подвига браће који су зауставили НАТО конвоје
ДОК су сирене парале небо над Београдом, у Атини и Солуну за Србију је куцало једно срце – срце Грчке.
24. 03. 2026. у 18:30
ЈАЧАЊЕ ЕКОНОМСКЕ МОЋИ СРБА ИЗ ЗАГРЕБА: Барон Јован Живковић, у време бана Ивана Мажуранића, био је предстојник унутрашњих послова
МЕЂУ Србима који су видно утицали на друштвени и политички живот Срба у Хрватској био је и Владимир Матијевић, оснивач „Привредника” 1897. године.
24. 03. 2026. у 18:00
Коментари (0)