УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ: У наредна два сата очекују се пљускови са грмљавином - овај део Србије на удару
РЕПУБЛИЧКИ хидро-метеоролошки завод издао је упозорење за наредна два сата.
Фото: Депоситпхотос
У овим пределима Србије могуће су непогоде:
У наредна два сата у Поморављу понегде слаба киша, а на југозападу и југу Србије и пљускови са грмљавином.
У појединим деловима Београда киша или пљусак са грмљавином.
ДО ЧЕТВРТКА ПРОМЕНЉИВО, А ОД УТОРКА И СВЕЖИЈЕ
До четвртка променљиво облачно, местимично с кишом, пљусковима и грмљавином, данас топло, а од сутра свежије за 5 до 8 степени. Од петка поново претежно сунчано и топлије.
Фото: принтскрин / РХМЗ
ЖУТИ МЕТЕОЛАРАМ
У целој Србији је данас на снази жути метеоаларм. То значи да су временске појаве, које су прогнозиране нису неуобичајене, али је потребан опрез ако планирате активности које су изложене метеоролошком ризику.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РЕД СУНЦА, ПА РЕД КИШЕ: Субота доноси промену времена, припремите се за пљускове
10. 07. 2026. у 14:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)