ОДЛУКА КРИЗНОГ ШТАБА У ПОНЕДЕЉАК: Да ли ће наши туристи право из Црне Горе у карантин?
НА седници Кризног штаба која ће се одржати у понедељак, расправљаће се о евантуалном увођењу карантина за повратнике из иностранства, пре свега из Црне Горе, где је последњих дана готово свака трећа тестирана особа била позитивна на вирус ковид-19, преносе београдски медији.
Фото Д. Цураћ
У Црној Гори тренутно борави 75.000 туриста из Србије, а због тренутне епидемиолошке ситуације у којој у тој земљи са 628.000 становника сваки дан оболи око 200 особа од корона вируса, могуће је увођење карантина.
-Нико до овог момента није предложио карантин за наше грађане који се враћају из Црне Горе и других земаља у којима су на летовању. Какав став о карантину ће бити у понедељак на седници кризног штаба зависиће од тренутне епидемиолошке ситуације и у тим земљама и код нас-изјавио је епидемиолог Бранислав Тиодоровић.
Препоручујемо
КОРОНА У ИТАЛИЈАНСКИМ ШКОЛАМА: Око 13.000 запослених у школама заражено ковидом-19
10. 09. 2020. у 23:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 22:00
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (8)