КАО ДА НИЈЕ ЈУЛ: Време данас ће бити као да је јесен већ стигла

Novosti online

30. 07. 2025. у 01:01

ВРЕМЕ у Србији данас ујутро и пре подне умерено и потпуно облачно, понегде са слабом кишом.

КАО ДА НИЈЕ ЈУЛ: Време данас ће бити као да је јесен већ стигла

Фото "Новости"

Средином дана на северу и истоку, а после подне и у осталим крајевима смањење облачности.

Ветар слаб и умерен, на истоку Србије повремено и јак северни и северозападни.

Јутарња температура од 15 до 19 степени, највиша дневна од 23 степена до 28 степени.

Време у Београду

Ујутро облачно са слабом кишом, а током дана суво уз постепено смањење облачности.

Ветар слаб и умерен, северозападни.

Јутарња температура око 17, највиша дневна до 26 степени.

Време наредних дана

Према изгледима за седам дана, до краја недеље претежно сунчано и постепено топлије, само у четвртак у брдско-планинским пределима уз променљиву облачност понегде са краткотрајном кишом.

У недељу у другом делу дана са запада стиже наоблачење са кишом, пљусковима и грмљавином које ће се у понедељак проширити и на остале пределе.

У уторак падавине се очекују још понегде у брдско-планинским пределима, док ће у среду бити суво.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена