ВИКТОРА НЕМА СКОРО ДВА МЕСЕЦА: Мистерија нестанка младића из Ужица
Виктор Кукољац (26) из Ужица, чији је настанак пријављен 31. марта, и даље није пронађен, после скоро два месеца потраге. Труд ватрогасаца – спасилаца, полиције и грађана, до сада није довео до било каквих сазнања о усуду овог младића.
архива породице
Подсетимо, након што је нестанак пријављен полицији, породица је на друштвеним мрежама апеловала на грађане да надлежне обавесте о сваком сазнању о Виктору, а то чини и даље.
Виктор је последњи пут виђен у насељу Ада, на себи је имао дуксерицу са капуљачом и поцепане фармерке, а карактеристично је што у том тренутку није носио никакву обућу.
Викторова мајка Злата Кукољац свакодневно путем друштвених мрежа апелује на грађане да обрате пажњу насвоју околину и истиче могућност да је њен син променио изглед.
Грађани који имају било какво сазнање, могу се јавити оцу несталог младића не телефон 0646622540.
Препоручујемо
РХМЗ ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: Преокрет у неколико сати, погледајте шта нас чека данас
07. 06. 2026. у 07:31
ПЉУСКОВИ И ГРМЉАВИНА ЈОШ СУ СА НАМА: Температура иде до 29 степени после јутарње кише
07. 06. 2026. у 00:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)