УСКОРО НОВО КОЛО ИГРЕ "УЗМИ РАЧУН И ПОБЕДИ": И овај пут главна награда стан у Београду (ФОТО)
УСКОРО почиње ново, јесење коло наградне игре “Узми рачун и победи”!
Фото: Твитер принтскрин/mali_sinisa
- Надамо се да сте скупљали рачуне и уносили их у апликацију и током лета, јер се сви они важе и у овом новом колу. Прецизније, важе сви рачуни од 1. јануара ове године.
Прво извлачење у оквиру јесењег кола наградне игре ће бити крајем октобра на РТС-у, а и овог пута ћемо у пет извлачења поделити укупно 10 станова у Београду.
Позивам грађане да наставе да уносе рачуне у апликацију, а према последњим подацима, имамо укупно 553.581 отворених налога и 146 милиона унетих рачуна, односно 176 милиона кодова.
Уколико плаћате безготовински, имате дуплу шансу, односно добијате два кода за учешће у наградној игри. На тај начин смо желели да подстакнемо грађане да плаћају картицама, а све у сврху сузбијања сиве економије, што и јесте циљ ове наградне игре.
До сада је у оквиру наградне игре подељено чак 75 станова у Београду, а у плану је да се настави и следеће године. Срећно и узимајте рачуне! - истакао је Синиша Мали на свом Инстаграм налогу.
Препоручујемо
МАЛИ ОДГОВОРИО НИКЕЗИЋУ: Оставили су пустош - данас на рачуну 703 милијарде динара
26. 09. 2024. у 14:42
ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поставио је рекорд у најдужем говору о стању нације, који је трајао један сат и 50 минута, надмашивши рекорд који је Бил Клинтон поставио током свог последњег обраћања 2000. године.
25. 02. 2026. у 07:31
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)