"ПОШТУЈТЕ ОГРАНИЧЕЊЕ БРЗИНЕ И ВОЗИТЕ ОДГОВОРНО": У току међународна акција појачане контроле саобраћаја (ВИДЕО)
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова саопштило је на свом званичном Инстаграм налогу да је у току међународна акција појачане контроле саобраћаја.
Фото: Инстаграм/ МУП
- Ваше понашање на путу је одлучујуће за безбедност свих учесника у саобраћају. Молимо вас да поштујете ограничења брзине, возите одговорно.
Током акције која траје до 11. августа саобраћајна полиција ће свакодневно користити све доступне уређаје за мерење брзине кретања – ручне радаре, радаре у системима видео-надзора и пресретаче. На ауто-путевима ће бити мерена и просечна брзина кретања возила.
За само два дана, открили смо више од 8.000 прекршаја, од чега је више од 1.400 било у зонама пешачких прелаза.
То је више него довољан разлог да сви заједно ставимо безбедност у први план!
Нема оправдања за брзу вожњу! Безбедност на путу је наш заједнички циљ и одговорност, стоји у објави на сајту МУП-а.
Препоручујемо
РХМЗ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО: Ови делови Србије биће први на удару невремена
25. 03. 2026. у 13:04
ВАЖНО ЗА ОСМАКЕ: Ученици полажу пробни завршни испит у петак и суботу - ово су детаљи
25. 03. 2026. у 09:35
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)