НОВЕ СЛИКЕ НЕСТАЛЕ ДАНКЕ (2): Још нема девојчице коју тражи цела Србија (ФОТО)
ОД данас по подне, од нешто пре 14 часова, траје потрага за Данком Илић, двогодишњом девојчицом која је нестала у приградском насељу Бањско поље код града Бора.
Фото: Приватна архива
Дете од по подне траже стотине људи, укључени су и припадници МУП-а.
Девојчица се играла у Бањском пољу код Брестовачке бање са мајком и трогодишњим братом и нестала је нетрагом док је мајка Ивана сину давала воду.
-Живимо у Бору. Довела сам их да се мало истрче и прошетају. Моји су пореклом одавде и као дете сам ту често боравила – прича Данкина мајка Ивана Драгомировић. - Док сам се окренула, није је било. Она још нема две године, у мају ће их напунити. Не говори још. Звала сам је, дозивала, није ми се одазвала. Ту у близини има једна шумица. Молим Бога да је што пре нађемо.
Девојчица на себи има маслинастозелену јакницу и љубичасте панталоне. Коса јој је везана у репић. Ово је данашња фотографија, настала непосредно пре нестанка.
Данку су, наводно, комшије виделе како се игра лоптом пре нестанка.
Неколико стотина људи темељно је прочешљало површину од осам квадратних километара у Бањском пољу више пута. Данка је тражена и дроновима, термовизијским камерама, а током ноћи ће посебно обучени пси спасиоци трагати за њом.
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)