ЈАК ЗЕМЉОТРЕС НА ФИЛИПИНИМА: Епицентар на дубини од 15 километара
ЗЕМЉОТРЕС јачине 5,4 степена Рихтерове скале погодио је јутрос Филипине, саопштио је филипински Институт за вулканологију и сеизмологију.
Фото: Новости
Потрес се догодио око 8.23 ујутру по локалном времену у провинцији Суригао дел Сур, око 77 километара југоисточно од града Цагваит, преноси Манила тајмс.
Епицентар је био на дубини од 15 км, а према информацијама филипинског института, потрес се осетио у околним местима, али је мало вероватно да је проузроковао оштећење инфраструктуре.
БОНУС ВИДЕО: МАРАКЕШ НАКОН РАЗОРНОГ ЗЕМЉОТРЕСА: Више од 2000 погинулих
Препоручујемо
БАЊАЛУКУ ПОНОВО ПОГОДИО ЗЕМЉОТРЕС: Овог пута је јачи од претходног
26. 02. 2024. у 22:12
ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО БиХ: Потрес се осетио на 23 километра од Мркоњић града (ФОТО)
26. 02. 2024. у 17:41
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)