КРАТАК РУКАВ, А ОНДА СЛЕДИ ПРОМЕНА: Временска прогноза за суботу, 10. фебруар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
Фото: Н.Живановић
ВРЕМЕ У СРБИЈИ
У Србији умерено до потпуно облачно време и даље натпросечно топло уз умерен и јак јужни и југоисточни ветар који ће најјачи бити у брдско-планинским пределима југозападне Србије, где се повремено очекују и олујни удари.
Слаба киша падаће на југозападу земље, а после подне и увече тек понегде и на северу и истоку Србије, а температуре ће се кретати од три до 22 степена.
ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ
У Београду умерено до потпуно облачно и даље натпросечно топло уз умерен и јак јужни и југоисточни ветар. Слаба краткотрајна киша очекује се увече, а највиша дневна температура биће око 20 степени.
ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНЕ ДАНЕ
Натпросечно топло време задржаће се и у недељу, док се хладније време, местимично са кишом очекује од почетка наредне недеље.
sputnikportal.rs
БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПОСЛЕДЊИ УДАР СНЕГА, А ОНДА СЛЕДИ ПРОМЕНА: Временска прогноза за петак, 2. фебруар
02. 02. 2024. у 01:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)