ЗЕМЉОТРЕС КОД УЖИЦА: "Највише се осетило у Косјерићу" - Огласио се Европски медитерански сеизмолошки центар
ЗЕМЉОТРЕС јачине 3 степена Рихтерове скале погодио је вечерас западну Србију.
Фото: Твитер принтскрин/EMSC
Како је објавио Европски медитерански сеизмолошки центар (ЕМСЦ), потрес се догодио у 21.28 часа 27 километара северно од Ужица.
- Осетило се прилично у Косјерићу - рекао је један од сведока.
- На секунд се кревет померио лево - десно и запуцкетала је полица с књигама", неки су од сведока", "Лепо се осетио у Ваљеву, на трећем спрату се баш заљуљало - неки су од коментара на сајту ЕМСЦ.
Препоручујемо
НАЈНОВИЈИ КОРОНА ПРЕСЕК: Преминуле четири особе, наставља се пад новозаражених
03. 12. 2022. у 21:26
НЕЋЕТЕ ВЕОРВАТИ: Шта се деси организму након седам дана туширања ХЛАДНОМ водом
03. 12. 2022. у 20:04
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)