ПРОНАЂЕНА НЕСТАЛА ТАЊА (18) ИЗ ЖАБЉА: Тинејџерка хитно одведена на лекарски преглед
ТАЊА Димић (18) из Жабља, која је нестала у петак, данас је пронађена.
Foto: Printskrin
То је за медије потврдила њена маћеха Душка Боберић која је додала да се тинејџерка тренутно налази на лекарским прегледима.
Тања је нестала у петак кад је увече изашла да прошета и тада јој се изгубио сваки траг.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
СЕЋАЊЕ: Павле Вујисић није завршио глуму, али многима је могао да буде професор
Препоручујемо
МОЋАН ТРИК: Како да стакла на наочарима и аутомобилу не магле током хладних дана
01. 10. 2022. у 17:14
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)