СНИМАК СПАСАВАЊА ДЕЧАКА НА ДИВЧИБАРАМА: Мали Огњен на носилима извучен из провалије (ВИДЕО)
ДЕЧАК Огњен М. (13), који је данас пао са литице код водопада Скакало, спасен је дана око 15.40 залагањем ватрогасаца-спасилаца и Горске службе спасавања.
Фото: Новости
Малишан се шетао по узвишењу изнад водопада код Дивчибара када је пао у понор.
Он се жалио на бол у грудима и ногама, али је у добром стању и комуникативан, са видљивом повредом потколенице.
Као што се види на снимку, спасиоци су га на носилима извукли преко неприступачног терена око водопада Скакало.
У акцији спасавања је учествовало шест припадника Ватрогасно-спасилачке јединице Дивчибаре и Ваљево са два возила.
На лице места су упућене екипе Хитне помоћи, које су преузеле малог Огњена након извлачења.
Препоручујемо
УСКОРО КРАЈ СУКОБА? Руски званичник говорио о завршетку рата са Украјином
15. 07. 2022. у 07:51
"СПРЕМА СЕ ОФАНЗИВА" Британци изнели предвиђања следећих циљева Руса у Украјини
15. 07. 2022. у 09:13 >> 09:18
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Спасен дечак који је пао са литице на Дивчибарама
16. 07. 2022. у 15:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)