БРУКА И СРАМОТА: Снимљен како из пекаре краде кутију са новцем за болесну децу
ЗА САДА непознат мушкарац украо је кутију са прилозима за болесну децу из једне пекаре у Борчи.
Foto: Printskrin Instagram/192_rs
На снимку објављеном на Инстаграм страници 192_рс види се да један мушкарац стоји код витирине с пецивима, а потом у пекару улеће други у сивој мајици, узима кутију и истрчава.
Још један младић и мушкарац који је већ био у пекари када је лопов ушао кренули су за њим након што је радница пекаре излетела.
Није познато када се тачно ова крађа догодила нити да ли је пријављена полицији.
Иначе, крађа хуманитарне помоћи кажњива је у најгорем случају затворском казном до осам година. Подложна је моралној осуди, али не и посебно препозната у Кривичном законику, те се може третирати као обична или тешка крађа.
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)