СУТРА ПОЧИЊЕ МИНИ РАСПУСТ: Основци одмарају 12 дана, срењошколци у школи после Ускрса
ЗА ОСНОВЦЕ данас је "последњи" радни дан пред мини распуст. Ученици од првог до осмог разреда се у школу враћају 4. маја.
Фото Н. Карлић
За разлику од млађих школараца, ђаци средњих школа имаће четири "слободне дане" - на Велики петак, викенд и други дан Ускрса.
Наставу ће поново имати, од уторка 26. до петка 29. априла. Нови мини предах је "резервисан" од суботе 30. априла до уторка 3. маја. У клупама ће, као и основци, бити 4. маја.
Препоручујемо
ВЛАДА СРБИЈЕ ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Ево колико бруцоша ће студирати на буџету о трошку државе
02. 07. 2026. у 16:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)