ОД ВЕСИЋА ЗА ДАН ЖЕНА: Цвеће, колачи и поклон концерт Саше Матића (ФОТО)
ДАНАС је заменик градоначелника, Горан Весић, поводом 8. Марта, обрадовао даме запослене у скупштини града цвећем и колачима.
Фото: Горан Весић
- Желим свим дамама да честитам 8. Март. Ово је важан дан за сваку жену, јер се подсећамо на права жена, шта смо све урадили и шта нисмо, како би жене у нашем друштву биле потпуно равноправне. Да није било 8. Марта, жене се не би избориле за права која имају данас, у односу на векове иза нас.
- Зато, драге моје даме срећан вам 8. Март, желим да уживате у овом дану, као што данас уживају жене запослене у скупштини града - изјавио је Весић.
Наиме, Весић ће даме обрадовати још једним поклоном, концерт Саше Матића који ће се одрзати у свечаној сали, скупштине града у 20 часова.
Концерт ће преносити, Сићве ТВ, Студио Б, канал Тоxиц и Б92 са одложеним преносом од 22.15 часова.
БОНУС ВИДЕО - ОВО ЈЕ БИЛА ПРВА СВЕМИРСКА СТАНИЦА: Руски "Мир" лансиран је на данашњи дан 1986. године
Препоручујемо
УКРАЈИНА ВИШЕ НЕЋЕ У НАТО?! Зеленски попушта - Губим интересовање за Алијансу
08. 03. 2022. у 10:44 >> 10:51
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (1)