САЈТ ТАНЈУГА ПОД НАПАДОМ: Хакери обарају страницу са више интернет адреса
САЈТ Танјуга је под хакерским нападом последња четири сата због организованог техничког напада са више интернет адреса.
Depositphotos
- Реч је о многобројним појединачним “улазима” који обарају наш сајт.
У овом моменту сајт Танјуга не ради, а емитовање Танјугових вести у сервису је успорено.
Због тога је могуће да наши корисници са закашњењем добијају вести.
Наш ИТ сектор ради на што бржем отклањању проблема - саопштила је агенција.
Препоручујемо
МУК У АВИОНУ ЗА ДУБАИ: Појавио се први снимак Ђоковићевог повратка из Мелбурна (ВИДЕО)
16. 01. 2022. у 17:07
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)