ХИТ СЦЕНА У СЛАГАЛИЦИ: Такмичари умало поломили тастере, призор насмејао све (ВИДЕО)
БРАНИМИР и Недељко су постали прави хит на мрежама након емитовања епизоде квиза "Слагалица".
Фото: Printscreen РТС
Њих двојица су у игри "Ко зна зна" навалили на тастере, како би се први јавили за одговарање на питање. Бранимир је однео победу и том приликом је рекао:
- Није било много поена, било је јако тешко. Трудили смо се да што пре дођемо до могућности да одговарамо у "Ко зна зна", будемо што бржи па и ако не знамо одговор - рекао је Бранимир Арсић, који је победио у првој емисији.
Иначе, Недељко Шујица победио је у 135. циклусу Слагалице, а једна сцена из популарног квиза је тада постала хит на друштвеним мрежама.
Недељко, који је тада био плави такмичар, дао је тачно решење колоне А, што је било "риба", и колоне Б, што је било "вештица".
Наравно, покушао је да да и коначно решење, али је његово решење насмејало неке људе. Наиме, Недељко је рекао "жена".
На крају, Шујица је решио асоцијацију, а коначно решење било је "лов".
БОНУС ВИДЕО - САМО ЗА БОГАТЕ АВАНТУРИСТЕ: Лов у руским пространствима има посебну чар
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (1)