ВОЗАЧИ ОПРЕЗ ЗБОГ МАГЛЕ И ПОЛЕДИЦЕ: Саобраћај умерен, без гужви на граници и наплатним рампама
САОБРАЋАЈ у Србији је умереног интензитета, и углавном без застоја, саопштио је вечерас Ауто-мото савез Србије.
Фото: Ј. Стојковић
У саопштењу се апелује на возаче да спорије возе поред река, на мостовима и надвожњацима, где се поледица најпре појављује, као и да буду пажлииви и на местима где магла смањује видљивост.
Према последњим информацијама добијеним од Јавног предузећа "Путеви Србије", нема задржавања на наплатним станицама на аутопутевима.
Према информацијама Управе граничне Полиције, добијеним у 17:00, ни на путничким, ни на теретним терминалима наших прелаза нема задржавања возила.
Препоручујемо
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)