ПРЕМИЈЕРКА БРНАБИЋ: „Два дана заредом немамо пораст броја људи у болницама”
СИТУАЦИЈА се стабилизовала, два дана заредом немамо пораст броја људи у болницама, рекла је премијерка Ана Брнабић.
Фото: Танјуг
- Немамо пораст броја људи у болницама, не требају нам додатни лежајеви у болницама. Мислим да ће данас бити боље него јуче. То иде јако споро, али ја сам апсолутно сигурна да ћемо победити и то на тежи начин - рекла је премијерка.
Препоручујемо
ПРЕМИЈЕРКА ИЗНЕЛА НАЈНОВИЈЕ ПОДАТКЕ: Вакцинисано 2.907.688 грађана, 54 одсто пунолетне популације (ВИДЕО)
07. 10. 2021. у 12:26 >> 12:49
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)