НАЈВИШЕ ПРИЗНАЊЕ ОПШТИНЕ ИВАЊИЦА: Министру Вулину уручена Јунска награда
МИНИСТРУ унутрашњих послова Александру Вулину у склопу обележавања Дана општине Ивањица уручена је Јунска награда, највише признање те општине, за заслуге, сарадњу и помоћ током ванредне ситуације 2020. године, настале услед елементарних непогода које су задесиле тај крај и околину и помоћи током пандемије вируса Ковид-19.
Фото: МУП
По уручењу награде, министар Вулин истакао је да је Србија данас јача и боља, бројнија и радоснија и поносна што је води председник какав је Александар Вучић за кога је Ивањица једнако важна као и сви остали крајеви Србије.
- Нисте ви ово признање дали мени, дали сте га свим оним мушкарцима и женама из Сектора за ванредне ситуације, Министарства унутрашњих послова и Војске Србије који су били ту са вама и уз вас када је било тешко и када је од њиховог пожртвовања зависио живот и здравље људи - рекао је министар Вулин.
Министар Вулин је нагласио да је као министар рада и запошљавања и одбране имао изузетно успешну сарадњу са Општином Ивањица и да је та сарадња и данас када је на челу Министарства унутрашњих послова подједнако успешна. Министар је додао да је грађанима ове општине захвалан на доприносу који су дали држави.
- Као министар унутрашњих послова, захвалан сам вам на данима у којима сте припаднике Сектора за ванредне ситуације примили као своје, делили са њима радост и ценили што су ту, не зато што су за то плаћени, већ што сте разумели да и они имају породице, куће и да и за њих неко брине - нагласио је министар Вулин, који је добио признање Општине Ивањица на свечаности која је уприличена поводом Дана те општине.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)