БОЈСИЈУ БЕОГРАД ОМИЉЕНИ ГРАД: Џон Чалис опет нахвалио српску престоницу, у интервјуу за "Дејли мејл"
БРИТАНСКИ глумац Џон Чалис (78), чувени Бојси из "Мућки", по ко зна који пут је показао да је велики љубитељ Србије и Београда.
Фото В. Данилов
У интервјуу за угледни "Дејли мејл", везаном за путовања, Чалис је издвојио Београд као омиљени град.
- Лежи на ушћу две велике европске реке и има богату историју. "Мућке" су тамо велики хит, тако да, кад год бих отишао тамо, људи би ми се јављали и викали "Еј, Бојси" - одушевљено ће Чалис.
Глумац је додао да је свако ко дође у Београд треба да посети Храм Светог Саве, који има, како каже, прелепе мозаике. Чалис је, не тако давно, снимио документарни филм о боравку у нашој престоници.
Препоручујемо
ДЕЛ БОЈ, ИПАК, ПОСТАО МИЛИОНЕР: Џон Чалис, Бојси из "Мућки", о изгубљеној епизоди серије
27. 02. 2021. у 23:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (2)